Facebook

W Dolinie Wilkowskiej

1 1 1 1 1 Rating 4.00 (11 Votes)

DOM U STÓP ŁYSICY W GÓRACH ŚWIĘTOKRZYSKICH W DOLINIE WILKOWSKIEJ GOŚĆ W DOM – BÓG W DOM !

Pragniemy, byście Państwo czuli się u nas jak u Siebie w domu i dlatego staramy się, by pokoje były urządzone ze smakiem, duchem minionych lat, ale funkcjonalnie i przytulnie. W spokojnej wsi, ze ślicznym widokiem na Góry Świętokrzyskie- Łysice stoi obszerny gościnny dom zawsze otwarty dla spragnionych spokoju i wytchnienia, zapracowanych mieszkańców miast. Oferujmy przytulne, ciepłe i dobrze wyposażone pokoje, rodzinny klimat.

Jeżeli szukasz czystego powietrza, ciszy i spokoju, z daleka od wielkomiejskiego zgiełku, możesz go znaleźć w naszym gospodarstwie agroturystycznym.

Oddajemy dla gości na piętrze 5 pokoi 4 osobowe. W każdym pokoju TV, 2-u osobowe łoże oraz wersalka

3 łazienki ale wspólne na korytarzu

Osobno kuchnia i jadalnia z pełnym wyposażeniem[możliwość wykupienia wyżywienia dla większych grup]

Ogrodzone bezpieczne parkowanie

Mała zagroda zwierząt-kury, kotki, króliki, Daniele [sarenki] jelenie - frajda dla dzieci.

W pobliskim lesie szczęśliwcy mogą zobaczyć dzika, sarny

Niepowtarzalne krajobrazy oraz mikroklimat okolicy sprawiają, że turyści chętnie wyruszają w piesze wycieczki po leśnych drogach. Można również wybrać się na całodzienną wycieczkę rowerową, spędzając aktywnie czas na łonie natury i podziwiając pomniki przyrody. Nieskażone środowisko naturalne oraz zróżnicowany krajobraz przyciągają do nas turystów z całej Polski. Zachwycające swym pięknem uroki tego miejsca, wyjątkowa fauna i flora, duże kompleksy leśne, liczne rzeki oraz rozlewiska, sprawiają, że jest to wymarzone miejsce na rodzinne wakacje oraz wypoczynek w gronie przyjaciół. " W okolicy bliższej i dalszej znajdują się m.in. następujące atrakcje:

- dziesiątki szlaków pieszych do niesamowitych miejsc Gór Świętokrzyskich (różny stopień trudności szlaków),

- szlaki rowerowe (ponad 100 km !),

- wędkowanie (rzeka, zalew, staw),

- grzybobranie,

- plażowanie na miejscu i nad okolicznymi zalewami, kąpieliskami,- Święty Krzyż z położonym tam klasztorem i dużym muzeum przyrodniczo-historycznym,

- niezliczone zamki (Bodzentyn, Ujazd - zamek Krzyżtopór, Chęciny), dwory i obiekty sakralne,

- muzea, skanseny (Tokarnia),

- park Jurajski Bałtów, Podziemia Opatowskie, Klasztor i Kolegiata,

- Sandomierz z jego zabytkami Ogólne informacje. Naszą ofertę polecamy osobom preferującym wypoczynek w ciszy, rodzinom z dziećmi, seniorom oraz rekonwalescentom. Bezkres lasów obfitujących w grzyby oraz owoce leśne sprawi że zwolennicy turystyki aktywnej i miłośnicy przyrody nie będą się nudzić.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

* korzystanie z miejsca do parkowania, nieodpłatne,

* ceny przedstawione w ofercie na dzień dokonania rezerwacji, są dla nas wiążące i nie mogą ulec zwiększeniu w zarezerwowanym terminie.

* Dajemy komplet pościeli, łącznie poduszkami, w cenie noclegu. Nie ma potrzeby przywożenia swojej pościeli,

* Przed przybyciem nowych gości pokoje są gruntownie sprzątane, łazienka i sanitariaty myte są płynami o właściwościach antyseptycznych.

* Wyżywienie dla większych grup/Preferujemy kuchnie typowo domową, niezbyt tłustą. Podajemy również potrawy z dziczyzny oraz potrawy regionalne

* Prosimy naszych gości aby w pomieszczeniach nie palili papierosów i nie suszyli grzybów,

* Goście dbają we własnym zakresie o czystość pomieszczeń na co dzień. W domu znajduje się niezbędne wyposażenie oraz środki czystości,

* Zwierzęta można ze sobą przywieźć, tylko po uprzednim uprzedzeniu

W budynku obowiązuje zakaz palenia (na dymka zapraszany pod chmurkę) albo na balkon