Facebook

Agroturystyka Maciejka

1 1 1 1 1 Rating 4.21 (14 Votes)

Serdecznie zapraszamy do naszej agroturystyki Maciejka - do dyspozycji gości mamy dwa segmenty domku pod wynajem, każde posiada własną kuchnię i łazienkę, w agroturystyce jest także dostęp do szerokopasmowego internetu. Koszt wynajmu całego segementu wynosi od 120zł do 170zł, w zależności od liczby osób. Adres: ul. Podgórska 18, Bodzentyn, Świętokrzyskie. Na wszystkie pytania chętnie odpowiem pod następującym numerem telefonu: 792-511-109 lub 661-402-269. Serdecznie zapraszam, i pozdrawiam.

Agroturystyka Świetnokrzyska Chata

1 1 1 1 1 Rating 4.00 (3 Votes)

Serdecznie zapraszamy Państwa do Świetnokrzyskiej Chaty. 

Co to jest Świetnokrzyska Chata  ?

Świetnokrzyska Chata to: Agroturystyka na poziomie (365 m n.p.m.) Świetna drewniana Chata położona w samym sercu Gór Świętokrzyskich w otulinie świętokrzyskiego Parku Narodowego. Dom znajduje się na zboczu góry, z której roztacza się przepiękny widok na najwyższy szczyt Łysicę( 612 m.n.p.m) i pasmo Łysogór. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażony dom z bala dla maksymalnie 14 osób.

Agroturystyka u Robka

1 1 1 1 1 Rating 4.81 (8 Votes)

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Gospodarstwa Agroturystycznego "U Robka" w Bodzentynie. Zadaniem naszym jest umilić Państwu pobyt. Pomóc w odkrywaniu piękna świętokrzyskich krajobrazów, bogactwa przyrody i korzystania z czystego powietrza.
Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom znajdą Państwo miejsca, które pozostaną na zawsze w pamięci. Chcielibyśmy, aby pobyt w naszym gospodarstwie dostarczył wiele przyjemnych wrażeń.

Domki pod Brzózkami

1 1 1 1 1 Rating 4.20 (5 Votes)

Zapraszamy Państwa na wypoczynek w przepięknie położonej miejscowości Bodzentyn w Sercu Gór Świętokrzyskich.

Dla naszych gości oferujemy: 

    • max 12 miejsc noclegowych w 2 domkach
    • domki dostępne są przez cały rok
    • w każdy domku ogrzewanie kominkowe
    • woda podgrzewana elektrycznie
    • domki posiadają własne łazienki

Domki Pod Wielkim Kamieniem

1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Zapraszamy do wypoczynku w Górach Świętokrzyskich. Idealnym miejscem do spokojnego, ale również aktywnego wypoczynku są Nasze domki położone w Bodzentynie, czyli w samym sercu Gór Świętokrzyskich. Domki są pięcioosobowe, wykonane z drewna i ogrzewane kominkiem, co daje ciepło, ale również miły nastrój. W domkach znajduje się w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z bieżącą, ciepłą wodą. Na terenie obu domków mogą Państwo korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Mała Czarna

1 1 1 1 1 Rating 2.75 (4 Votes)

Serdecznie witamy Państwa na naszej zakłdace agroturystyki. Pragniemy zachęcić Państwa do odwiedzenia przepięknych terenów Gór Świętokrzyskich, a zwłaszcza malowniczej miejscowości - Bodzentyn. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że miło spędzą Państwo czas i odwiedzą nas w przyszłości.

Oferta

Do dyspozycji naszych Gości mamy wolnostojący, murowany domek o wysokim standardzie wykończenia. W domku jest przepiękna, duża sala kominkowa i pokoje na górze. Dla Gości udostępniliśmy kuchnię, łazienkę oraz letni basen przed domem. W sumie mamy dla państwa 7 miejsc noclegowych w domku.